Chytré sáčky

Sáčky se zipem 2pack jsou velmi praktické. Moc se mi na nich líbí, že se dají vícekrát použít, aniž by se s nimi hodně plýtvalo. Já patřím k těm lidem, kteří nemají rádi plýtvání, takže já sama nemám moc ráda plýtvání a vždycky se hodně snažím dělat maximum pro to, aby moje počiny měly co nejmenší dopad na přírodu a planetu. Chci, abych zanechala málo odpadu, a tak si dávám záležet taky na tom, co kupuji nebo v čem vařím nebo v čem mám svačiny. Nebo v čem dávám dětem do školy svačiny, Dlouho jsem hledala něco velmi praktického, co se vyplatí a bude to vyhovovat úplně všem.

Chytré sáčky vám ušetří peníze.

Dříve jsem využívala jen papírové ubrousky. Ty jsou velmi ekologické a chtěla jsem s nimi dál pokračovat, jenže mi vadilo, že se velmi často ubrousky rozpustí a synova svačina je od papírků. A myslím, že svačina s papírovým ubrouskem není to pravé ořechové. Sáčky se zipem byly pro mě proto poslání z nebes. Když jsem o nich nevěděla, tak jsem si říkala, že někdo přeci musí něco vyvinout, co se stane velkým hitem a bude vyhovovat všem. Jak dětem, tak i dospělým.

Krabice a sáčky mají kočky rády.

A jak my všichni víme, tak právě dospělí jsou velmi choulostiví. Chtějí všechno, aby bylo jednoduché a rychlé a aby to pro ně nebylo moc náročné. To děti jsou skoro opak. Jak je to neučíme, tak takoví budou v dospělosti. A myslím, že učit děti dobré a správné ekologii se skvěle hodí a vyplatí se to. Přeci nechceme utopit planetu v plastu! A tak když už máme něco z plastu, tak myslím že by bylo velmi vhodné, aby se to využívalo alespoň desetkrát a to minimálně. Ne, že si koupíme sáčky a každý použijeme jen jednou. To je velmi neekologické. Sáčky se zipem jsou proto vhodné a ekologické, protože se dají použít vícekrát. Třeba do té doby, dokud se roztrhnou nebo nebudou už dobře sloužit. Tak co tedy? Jak jste na to se sáčky a ekologií vy? Myslím, že sáčky se zipem jsou jistě skvělé a budou se vám líbit.