Dokonalý svatební den

Těžko říct, jestli existuje pro ženy nějaká jiná důležitější situace, než je jejich svatba. Den, kdy chce být každá tou nejkrásnější nejen pro svého nastávajícího, ale pro všechny, kteří se zúčastní obřadu, oslav, i pro ty, kteří si budou prohlížet svatební fotky, třeba i po letech.

V momentě, kdy žena odpoví ano, na otázku: vezmeš si mě?, začne přemýšlet o tom, jak bude ve svatební den vypadat. Pokud je do svatby dostatek času, tak nejedna nastávající nevěsta podlehne dietnímu šílenství a bude se snažit aspoň něco málo kil shodit. Některé také začnou posilovat, aby vyrýsovaly svou postavu.

svatba

Nastávající nevěsta se také začne poohlížet po svatebních šatech. Objeví-li ty pravé, tak si je zamluví i několik měsíců dopředu. Není divu, když v nich vypadá nádherně, ale víte, co se může stát? Za těch pár měsíců skutečně shodí nějaké to kilo a při zkoušce šatů těsně před svatbou zjistí, že šaty vůbec nesedí tak jako když si je zamlouvala. Posilováním přibrala v ramenou, hubnutím se jí zúžil pas a najednou šaty nepadnou tak, jak by měly. Naštěstí existují půjčovny šatů, kde s lehkostí upravíme Vaše svatební šaty https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/s-lehkosti-upravime-vase-svatebni-saty. V předsvatební shonu je to služba k nezaplacení.

svatba

K dokonalosti nevěsty patří i svatební účes, který se vyplatí zkusit si nanečisto, protože zjistit ve svatební den, že nevěstiny vlasy neposlouchají tak, jak si kadeřnice představuje, to dokáže svatební den zkazit. I když milé nevěsty, pokud ve váš svatební den nevyjde vše, tak jak si ve svých snech představujete, nejdůležitější je přece fakt, že se máte rádi, a právě jste si řekli ano pro váš další, teď už společný, život. A na co se pak v rodině po další generace vzpomíná? No přece právě na nějaké ty trapasy a nedokonalosti, které se na té vaší nebo na nějaké jiné svatbě staly.