K čemu potřebujeme digitální agenturu?

Digitální Agentura?

Co to vlastně je a k čemu nám může být prospěšná nebo jak dlouho tu už s námi na planetě existuje? Tyto a mnohé další otázky si možná kladete nebo jste si kladli, když jste narazili na popisek že pro Vás může být užitečná.

Nic Vám pojem digitální agentura neříká? A co když řeknu digitální marketing? Už se Vám pomalu něco vybavuje? Myslím že by mělo, protože je to všude kolem nás. Všude kde jedeme, nebo jdeme a vidíme různé reklamy, či billboardy ano i na slevy. I to je určitá část digitálního marketingu ať už chceme nebo ne.

subscribe

Tento marketing zahrnuje v podstatě veškerou komunikaci na základě digitálních technologií. Je to poměrně „mladá záležitost“ a nejvíce ho v naší komunitě využívají influenceři, nebo lidé kteří vlastní nějaký obchod či blog. Ano i na blogu je možné prodávat. Většina mladých je tímto způsobem kreativní a využívají tak SEO k tomu, aby lidem nabídlo jejich výrobky mezi těmi prvními. A jak už jste mohli určitě někde číst, SEO Vám může změnit život/kariéru ze dne na den. Tedy ze dne na den se můžete stát těmi nejúspěšnějšími ve Vašem okolí. Byť nějakou celebritu nepřekonáte.

Digitální marketing/agentura zahrnuje jednoduše řečeno – jedničky nuly. 01000101.

Tento systém můžeme znát i ze seriálu Sherlock Holmes BBC. Některé zločiny byly Moriartyho postavené přesně na tomto jednoduchém systému.

01010

Můžeme se setkat s digitální agenturou, marketingem i na Instagramu či víceméně známém pinterestu, nebo třeba jen,,obyčejném“ Google vyhledávači? Ano. Pokud jste uživatelem instagramu, možná jste si všimli že jeho momentální funkce je tak trochu podobá Amazonu, nebo facebookovému marketplace. Tedy že si tam můžete pořídit od té nejdražší značky po nejlevnější. Máte to navíc v covidové době vyřešené v klidu a z domova.

Zaměřme se teď ale na digitální agenturu SEOLight/marketing.

Její samozřejmostí je kvalita PR článků, které můžete denně na internetu,,potkávat“. Proč se na jejich agenturu zaměřit? Svoji práci dělají dobře a také se od toho odvíjí hodnocení. Mají vice než 1000 spokojených zákazníků a více jak 200webů v aktuální správě.

Však se kliknutím přesvědčte sami!