Pryč s tím

Reklamy a zase ty reklamy. Jsou naprosto všude a nemusíme je vůbec nikde aktivně vyhledávat. Koukají na nás všude – venku, na billboardech, v obchodech, v letácích, na autech, na domech, prostě všude a je to opravdu neskutečný byznys, to si pište. Když přijdeme z domů z venku, tak tam na nás opět koukají a to v letácích, v televizi a ve velké míře i na internetu. A někdy to bývá někdy až velmi otravné. Jde s tím nějak zatočit, jde je nějak omezit nebo se jen prostě přeladit a začít je umět ignorovat? Lze to vůbec?
google na monitoru
Jestli pracujete na počítači a internet k své práci nezbytně potřebujete, tak to moc dobře znáte, jak se bannery na webových stránkách neustále mění, chtějí získat vaší pozornost a co více, přimět vás k nákupu daného produktu nebo služby, to je totiž přesně jejich cílem. Nemůžeme však ty spoty házet všechny do jednoho pytle, některé jsou naopak užitečné a je potřeba, aby byly vidět – jedná se zejména o pomoc dětí v ohrožených zemích, týrané ženy a pod….
Pokud používáte nějaký známější webový prohlížeč, tak v nastavení je možné nastavit zobrazování/nezobrazování reklam. Říkáte, že to potřebujete mít, nebojte se a zatočte s reklamy a , nic to nestojí! V každém z nich je najdeme sekci addons, jedná se o rozšíření aplikací do internetových prohlížečů, které zlepšují nebo usnadňují vaší práci na síti. Takových rozšíření existuje opravdu velmi mnoho a je pouze na vás, jak s nimi naložíte. Můžete si vytvořit i svůj vlastní addons a nabídnout je ostatním uživatelům na internetu. Když budete šikovní, třeba vám to i něco málo vydělá.
macbook, myš a brýle
Cílem tohoto článku bylo vás informovat o tom, že to není zcela ztracené a že je možnost eliminovat příjem reklam. Můžete jim buď zamezit, nebo alespoň výrazně omezit ty které vás nezajímají a obtěžují. Nevěště hlavu a zkuste to, věřte, že vám to ušetří nějaké ty nervy a uvidíte, že to opravdu funguje.