Ubytování v Lednici

Jihomoravský kraj se může pyšnit mnohými krásami, přírodními a kulturními památkami a mimořádnými přírodními úkazy. K nejvýznamnějším však patří Lednicko-Valtický areál. V samém srdci celého objektu můžete zažít netradiční a výjimečné okamžiky, které se vám navždy vryjí do paměti. Mimořádné události zde zažijete i v běžném a obyčejném pracovním nebo víkendovém dni. Cítit se budete příjemně, pohodlně a velice komfortně. Právě tyto kladné vlastnosti zajistí velice luxusní ubytování Lednice.

lednice

  • Zámek Lednice

Tento pozoruhodný a proslavený objekt se nachází přímo ve stejnojmenném městě. Celý areál leží poblíž města Mikulov. Město Mikulov je součástí Jihomoravského kraje. Zasahuje až téměř do hranic s Rakouskem.

Velkolepý exteriér i interiér

Každý, kdo zatouží po něčem opravdu výjimečném, by měl navštívit tento areál. Má obrovskou rozlohu a patří k největším u nás v České republice. Tato historická památka láká mnohé turisty, ale také zahraniční návštěvníky, takže o ni rozhodně není nouze. I v zahraničí se obecně ví, že jde o mimořádnou kulturní památku, kterou stojí za to vidět. Zažijete překrásný zážitek.
Areál je již od roku 1996 zapsán ve světovém dědictví UNESCO. Světové a kulturní dědictví UNESCO chrání historické památky a dbá na jejich bezpečnost, výjimečnost a mimořádnost. Tak významné památky musí být zachovány pro spoustu dalších generací.

  • Přezdívka sedí do puntíku
  • Zahrada Evropy, těmito slovy se přezdívá právě areál a zahrady.
  • Hotel leží jen pouhých 100 metrů od zámku.
  • Báječný výhled, mimořádné pohodlí, vkusné zařízení.
  • K dispozici našim návštěvníkům je privátní wellness, venkovní bazén, báječná a chutná kuchyně.
  • Spousta kulturních akcí.
  • Nádherná krajina, kam se rozhlédnete.

hotel
Toto jedinečné a mimořádné místo si zaslouží náš obdiv. Vy můžete být jeho součástí na jeden den nebo klidně na týden. Zažijte mimořádné zážitky v srdci nádherné krajiny a čisté přírody. Mimořádnou kulturní památku budete mít přímo na očích. Vychutnáte si privátní wellness, necháte se hýčkat, zaplavat si můžete ve venkovním bazénu, navštívit saunu, vychutnat si místní vynikající a chutnou kuchyni. Z kvalitních surovin připravujeme velmi lahodné pokrmy. Zážitek pro celé vaše tělo, duši a všechny vaše smysly.