Zapamatujte si svoje telefonní číslo

Znáte svoje telefonní číslo?
Dokážete zpaměti vylovit svoje telefonní číslo, aniž byste zaváhali nad jedinou číslicí? Některá čísla se dají zapamatovat opravdu těžko. Pokud nemáte to štěstí, máte změť nesourodých čísel, která se budete učit pěkně dlouho. Je jedno, jestli jde o číslo k vám do firmy a nebo je to vaše soukromé číslo, ale často někomu číslo potřebujete nadiktovat – v pojišťovně, na úřadě a nebo třeba v servisu, když do něj dáváte auto na opravu. Lidé spěchají, není času nazbyt, a tak by se hodilo, abyste číslo vychrlili zpaměti. Jenže to často nejde.

mobil číselník

Někdo má štěstí na hezké číslo
Dneska má mobil a svoje vlastní telefonní číslo snad úplně každý. Jen těžko byste hledali někoho, kdo mobil nemá. Mnoho lidí svoje číslo zpaměti umí, protože mají třeba číslo hezké, které se dá zapamatovat za pár dní. Jenže pak jsou tady ti, kteří neměli možnost si svoje číslo vybrat, a nebyli schopní si ho zapamatovat třeba ani za několik let.

Štve vás, že si ho nepamatujete?
Pokud si chcete svoje číslo pamatovat, ale nejste schopní si to svoje současné vepsat do paměti, máte možnost si číslo změnit. Je to jednoduché – prostě si koupíte novou SIM kartu s vybraným číslem a je to. Takové číslo může být třeba 773 004 004 Vipcisla
, a to si zapamatujete v řádu několika málo minut.

sim karta

Snadno zapamatovatelné číslo má další výhodu. Pokud podnikáte, můžete si vaše číslo dát na vizitky, web nebo třeba na reklamní auto či na propagační materiály. Vaše číslo si snadno zapamatují i úplně cizí lidé, a to vám může přihrát nové zákazníky. Vyzkoušejte to, a vyměňte svoje staré, špatně zapamatovatelné číslo za zcela nové. Ušetříte si tak spoustu starostí s tím, že svoje číslo neznáte, a už se tím nebudete muset stresovat. Vyberte si číslo, které se vám bude líbit, a můžete ho dopřát nejen sobě, ale i třeba svým zaměstnancům nebo rodině.