A jak se oblékáte vy?


Samozřejmě dnešní doba umožňuje nosit takřka všechno. Oblečení si lidé přizpůsobují samozřejmě tomu, co dělají, na co mají peníze a určitě také tomu, co se opravdu nosí. Pokud víte, že se něco nosí a využijete právě vy do práce, určitě se necháte módou inspirovat. Pokud však běháte po atletickém stadionu za dětmi každý den a k tomu celý den, tak asi těžko na přejití z domu na atletický stadion, budete nosit byznys šaty a lodičky s vysokým podpatkem. Takže tedy jak bylo řečeno, každý se vždy oblékáme podlé módy, podle vlastního vkusu, vlastního zaměstnání a svých možností a podle svého oblíbeného módního stylu.


 barevný šátek


V momentální době běží několik nových inspirativních stylů v oblékání, které by vás mohly zajímat.


 


      Umělecký styl


Tento styl se někdy označuje jako art styl a také diletantský módní styl, protože by měl podporovat v člověku nezávislost a tvořivost. Samozřejmě, že je určen pro výjimečné a odvážné lidi. Většinou se prostě pozná tak, že dané oděvy nejsou běžně k vidění a vypadají či dokonce jsou vyráběny přímo danými lidmi. Typické pro tento styl jsou barevné kusy oděvů, které působí jako omylem obarvené či sešité z různých trik atd. Samozřejmě jsou to vždy pěkné kousky oděvů, žádné trhané zbytky, ale opravdu pěkně ušité oblečení.
tričko a sako


      Rozpustilý styl


Rozpustilým stylem se myslí takový, který je velmi jednoduchý a zároveň moderní. Někdy se mu říká také Tomboy styl, což znamená, že dívky nemají žádné kraječky, žádné doplňky, nenosí dívčí barvy a rozhodně tedy nemají žádnou růžovou barvu na sobě. Prostě se jedná o takový spíše chlapecký styl. Pohodlné kalhoty, košile, nízké boty.


      Obyčejná holka


Tento módní styl je v této době již tak zvanou klasikou mezi módními styly. Nevěnuje se zcela jen novinkám v módě ani žádné extravaganci, ale právě v jednoduchosti. Je to tak zvaný styl holky od vedle, takže musí být částečně roztomilý. Můžete si vzít kraťasy, tričko s pruhem a obyčejné tenisky.
elegantní dívka


      Holčička


Pokud jste ženou a chcete se stále oblékat jako holčička, ale nechcete vypadat jako blázen, můžete využít právě tohoto stylu. V podstatě se jedná o využití vintage stylu, tedy budete nosit krajky, volánky, kytičky, volánky, srdíčka a samozřejmě světlé barvy jako je růžová, pastelová žlutá a bílá. Prostě romantika nejen pro mladé dívky, ale i pro dámy.