Když potřebujete peníze

Není to nic příjemného jít za někým v roli prosebníka, který potřebuje nejednou i přímo zoufale vypomoci nějakou tou korunou. A logicky zpravidla ani zdaleka ne korunou jedinou. Vesměs se taková potřeba peněz pohybuje v daleko větších číslech.
A obzvláště nepříjemné je v takové chvíli to, když při každém podobném pokusu odcházíte s nepořízenou. Prostě proto, že k vám nikdo nemá tolik důvěry, aby vám své peníze svěřil.
– Požádáte poprvé a řeknou vám třeba, že už o vás vědí, že jste dříve komusi nevraceli vše tak, jak jste měli, že jste spláceli nepravidelně či se zpožděním a kdo ví, zda by tomu tentokrát bylo jinak.
– Požádáte podruhé a stroze vám oznámí, že s tím vaším příjmem, který máte, nevypadá věrohodně, že byste byli vůbec schopni dostát svým závazkům.
– Požádáte potřetí, počtvrté, popáté a nevím pokolikáté ještě a vždycky se vyskytne nějaký ten zádrhel.
stopadesát eur
A pak už jste z toho možná na mrtvici, možná propadáte depresím, ne-li přímo čirému zoufalství. Možná už věru nevíte kudy kam.
To však ale zpravidla jedině tehdy, když dosud „nevsadili na správného koně“.
Protože i ve chvíli, kdy se k vám ostatní obracejí zády, ještě nějaké to řešení existuje. Pořád ještě je tu někdo, kdo vám přece jenom ony peníze půjčí. A to bez problémů. Kdo se spokojí s tím, že mu dáte do zástavy svou nemovitost coby záruku, že jste seriózní partner, jenž to myslí upřímně a vážně, jenž bude hrát podle pravidel.
bankovky pod peněženkou

Stačí nějaká ta nemovitá záruka, rodinný dům, byt v osobním nebo družstevním vlastnictví nebo chata či chalupa, a nebankovní sektor nebude dělat obstrukce v podobě prověřování příjmů či nahlížení do registru dlužníků a ochotně půjčí. A nemusí to být vlastně ani nemovitost žadatelova, tato může patřit i komukoliv jinému, kdo je za něho ochoten poskytnout záruku tohoto druhu.
A taková hypotéka bez příjmu tak vlastně není rázem ničím nedostupným. Může si ji dopřát prakticky kdokoliv a v jakékoliv situaci.
Stačí i jenom vyplnit on-line formulář a poskytnout fotografie dané nemovitosti, jež má být dána do zástavy, a do 24 hodin od podání žádosti může být vše vyřízeno.
dvacetilibrové bankovky

A na rozdíl od neseriózní konkurence tu žadatel nemusí ani nic platit předem, ani se nemusí bát nějakých záludností. A splácet může i po troškách, třeba i celých třicet let.
Což může přijít více než vhod. Ve chvíli, kdy se k vám třeba i vaši nejbližší obrátili zády. Protože vždycky se najde řešení. Pokud to člověk pochopitelně myslí dobře.