Místo pro odpočinek

V rámci zdravého životního styly a pro celkovou fyzickou a duševní pohodu je velmi důležitá kvalitní relaxace. Proto je také nutné doma mít své vlastní místo, kde můžete nerušené odpočívat. Pokud Vám doma chybí právě takové posezení, které by Vám zajišťovalo pohodlí, můžete vyzkoušet sedací vaky a pytle Beanbag.cz.

sedací vak

Jedná se o alternativu k pohovce či křeslu. Sedací pytel je možné umístit do obývacího pokoje, ložnice nebo třeba do dětského pokojíku. Navíc ani není příliš těžký, proto ho můžete jednoduše z místnosti, kde není potřeba, přenést někam, kde nebude zabírat místo. Skládá se z trojité vrstvy obalů, ve kterých je uzavřená náplň tvoření polystyrenovými kuličkami. Ty právě jsou schopné se přizpůsobit tvarům Vašeho těla, takže se budete cítit příjemně obklopeni, ale přesto budete vnímat dostatečnou podporu. Uvolníte tak ztuhlé svaly i vazy, což sebou může nést benefity jako úleva od bolesti zad, svalů nebo hlavy. Vak Vám zajistí odpočinek, který po celém dni v práci potřebujete. Během let používání si můžete uvědomit, že je vak méně naplněný, a to z důvodu zmenšení objemu kuliček. V tom případě zakoupíte pytel náhradní náplně a vak jednoduše doplníte. Na stránkách si můžete vybrat ze široké škály barevného provedení, takže se Vám jistě bude hodit do interiéru pokoje. Svrchní obal je vyrobený tak, aby péče o něj byla co nejjednodušší. Pokud se zašpiní, omyjete ho houbičkou namočenou v mýdlové vodě. A kdyby Vás náhodou omrzel ten původní, je zde také možnost dokoupit nový a vak jednoduše „převléct“.

sedací pytel

Možností, jak si do něj sednout je nepřeberné množství, kromě toho existují různé tvary pro to, abyste se v něm cítili co nejpohodlněji. Navíc Vaše ratolesti si s ním užijí spoustu zábavy a díky tomu, že je téměř bezúdržbový, se během dětských her ani nemusíte obávat jeho poškození nebo zašpinění.