Ostatní na Promodarky.cz jako odměna pro zaměstnance

Promodarky.cz nenabízí jen propisky, tužky, klíčenky, pastelky, textil pro dospělé a děti, hrníčky, deštníky, USB flash disky…, ale má na svém e-shopu i sekci pod názvem Ostatní Promodarky. Tuto sekci najdete v kategorii s názvem „Domácí potřeby“. Mimo jiné zde najdete i sekci „Kuchyňské potřeby“, „Příslušenství k vínu“, „Otvíráky“. V sekci Ostatní Promodarky najdete neotřelé, ojedinělé a vždy potřebné dárky, které můžete doladit potiskem. Potisk vám pomůžeme navrhnout a je jen na vás, jestli se bude jednat o logo vaší firmy, název vašeho obchůdku nebo půjde o věnování.

bylinky v květináčích

Těmito dárky nemusíte obdarovat svých 50 zaměstnanců, ale můžete zacílit na ty, kteří si to taky zaslouží, ale třeba nejdou tak vidět. Co třeba šikovná účetní, která drží krok s různými paragrafy a změnami. Nebo kuchařky v jídelně, které dennodenně „potí krev“, aby vám chutnalo. A co vaše sekretářka, která drží v hlavě vaše schůzky, narozeniny vašich nejbližších a vaří vám kávu. Hodně muziky a takzvaně za hubičku. To jsou květináče s různými druhy bylinek. Kreativní, využitelné, milé. Kterou ženu by tento dárek nepotěšil? Pro muže tady máme luxusní sadu na grilování. Pokud vlastníte restauraci, v sezóně můžete takovou sadu na grilování využít i vy a mít z toho i zisk.

bambusový box na čaje

Nabídnout ale můžeme i stylové desky na vaši jídelní nabídku. Dalším top produktem je bambusová krabice na čaj. Ale pozor. Tato krabice není prázdná! Box nabízíme s 20 čajovými sáčky. Jedná se o azorský čaj Gorreana, 10 čajových sáčků je zelených a 10 čajových sáčků je černých. Pro fajnšmekry máme v nabídce box se 40 čajovými sáčky. Po vypití těchto luxusních čajů je potom na obdarovaném, jaké čaje si dokoupí a naplní jimi box. Ať to či ono, určitě neuděláte chybu s žádnou darovanou věcí. Je radost dělat radost a platí to dvojnásob, protože na námi zvolené zboží můžete udělat reklamu a zviditelnit tak i svoji firmu.