Pronájem dodávek je výhodný


Pokud začínáte nově rozjíždět svojí firmu a ještě nemáte dostatek financí na pořízení nové dodávky, tak rozhodně sáhněte po pronájmu, který se vyplatí. Půjčovna dodávek, je jedna nejlepších možností, jak dopravit materiál, lidi, nebo zakázku na plánované místo a to za výhodné peníze.

dodávka (3)

Půjčovny dodávek jsou v poslední době čím dál oblíbenější a to díky nízkým cenám a službách, co k dodávkám firmy nabízejí. Díky těmto věcem sáhne po pronájmu stále více lidí místo koupě vlastního auta.

Tato firma půjčuje dodávky už spoustu let a má skvělé hodnocení od zákazníků. Firma nabízí hned několik druhů dodávek a to od menších rozměrů, až po velké. U každé dodávky, co si chcete pronajmout, jsou napsané podrobné informace a to včetně ceníku. Ten je rozepsaný už od 6 hodin pronájmu až po celý měsíc. Navíc můžete všechny dodávky, co firma pronajímá řídit s řidičským průkazem skupiny B, a všechny vozy jsou vybaveny dálniční známkou pro celou Českou republiku. U každé dodávky jsou také napsané rozměry a lze je rezervovat online, nebo přes telefon.

dodávka (2)

Firma nabízí k těmto pronájmům také služby, které jsou ve většině případů zahrnuty v ceně. Jedná se o pronájem navigace, popruhy na zajištění nákladu, nebo třeba rudl, se kterým si ulehčíte práci. Dále si můžete vypůjčit stěhovací popruhy a můžete nechat zaparkované auto v areálu firmy. Všechny auta jsou vždy předávána s plnou nádrží a v naprosto čistém stavu. Samozřejmostí je povinné a zákonné pojištění a to včetně prémiové asistenční služby. Dále lze k dodávce zapůjčit také profesionálního řidiče, kdybyste si na jízdu netroufli, či neměli řidičský průkaz.

Pokud tedy přemýšlíte, zda se pronájem vyplatí, či nikoliv, odpověď je, že se vyplatí. Nejen, že jsou auta spolehlivá a procházejí pravidelným servisem, ale také firma drží jedny z nejnižších cen na trhu.