Příjem z online obchodování

Vydělávat sám na sebe je pro řadu lidí lepší než pracovat ve firmě. Takový příjem může zajistit obchodování na burze, ovšem není to práce pro každého.

Příjem z online obchodování

Není to jen tak

Na internetu nalezneme různý obsah, který je veden v tom smyslu, že za pár dní můžeme vydělat obchodováním velké částky. Tomu tak úplně není a někteří se bohužel snaží vydělat poskytováním kurzů, přičemž o burze toho sami moc neví. Naštěstí jsou i u nás solidní společnosti, které opravdu lidem pomáhají a chtějí je zasvětit do toho obchodu, aby se mohli stát úspěšnými.

graf burzi

Celý proces studia a následné práce s grafy rozhodně nějakou dobu trvá, kdy si můžete třeba zakoupit knížku o základech obchodování a sami uvidíte, že má několik set stránek. Kromě čtení tu jde samozřejmě o pochopení a umět danou věc použít v praxi. V životě platí, že nejdříve studujeme teorii a potom i aplikujeme v praxi, což má skutečně svůj význam. Počítejte tedy s během na dlouhou trať, takže musíme tomuto oboru skutečně věnovat čas. Ovšem nadšence může trading skutečně chytnout a ze zábavy se tak může stát hezký příjem.

Profesionální úroveň

Jakmile pochopíme základy a začneme vydělávat, tak rozhodně dále nemůžeme zahálet, protože v této činnosti se rozhodně neustále můžeme zlepšovat a posouvat se kupředu. Pro začátečníky se doporučuje trh Forex, protože tu obchodovat v párech s různými měnami, takže analýza grafů není až tak náročná.

propojení světa

K ještě lepším úspěchům je tu COT metoda, kdy se jedná opravdu o hloubkou analýzu, jenž požívají profesionálové. Právě COT report jsou každým dnem zveřejňovaná data těch největších hráčů, kdy zjistíme kolik mají otevřených pozic, což je naprostým základem metody, a proto tento report musíme dobře ovládat. Takže tato metoda je hodně o sledování trhu jako takového, kdy se díváme na velké hráče, protože ti opravdu hýbou trhem. Aby to mělo smyls, tak je důležité sledovat daný trh dlouhodobě a potom můžeme analyzovat, jakým směrem se pohne, čehož mi využijeme k výhodnému obchodu, a proto rozhodně COT má smysl.