Pruhovaná košile je top

Ať si to přiznáme veřejně nebo ne tak ženský šatník se plní pánskými vzory. Ale co si budeme vykládat. Nejen, že se dobře nosí, skvěle vypadají, ale také se velmi hezky kombinují. Ale hlavně vypadají elegantně a žensky. A o to tady přece v módě běží. Další velkou výhodou dámské pruhované košile je možnost si ji vzít v každém věku i bez ohledu na postavu. Košili můžete obléct nejen do kanceláře, ale odpoledne třeba na sraz s přáteli nebo večer na dobrou večeři do restaurace. Je prostě skvělá a univerzální. Existuje nespočet různých střihů a barevných kombinací této nesmrtelné košile, že se nemusíte obávat, že ji budete nosit tu samou s půlkou města.
 rukávy košilí

Nebojte se kombinovat

 
Ať už si vyberete klasický střih, oversize nebo třeba zkrácenou formu, nikdy se nebojte kombinovat. Neboť to Vás bude dělat jedinečnou. Mezi nejčastější barevné kombinace patří bílá s modrou, červenou, černou nebo čím dál více oblíbenější růžovou. Košili doplňte o slim kalhoty, sukni nebo třeba trhané kraťasy. Vždy to bude skvělá volba a vždy budete vypadat jinak, ale zaručeně stylově. Pokud jste vysoká, opticky můžete svou výšku snížit tím, že si vezmete košili a například kalhoty v kontrastních barvách. Pokud ovšem máte opačný problém, kombinujte košili a spodní část oděvu tón v tónu. Nebojte se ani vrstvit. Košili doplňte o pletený svetr a kožený křivák a dokonalý outfity je na světě.
 odhrnutí vlasů

I detail dělá hodně

 
I ten maličký detail může z nudného kousku udělat super módní kousek. Ať už ji budete nosit rebelsky zastrčenou, rozepnutou, pokrčenou nebo ji doplníte o stylové výšivky, vždy se bude jednat o rušivý element, který přitáhne oko pozorovatele. Zahraniční bloggerky vsázejí na košili s nápisy, vázankou nebo třeba doplněné o nápadné volány a volánky. Nebojte se tedy inspirovat i v zahraničí.