V přirozenosti je krása


Většina žen si naivně myslí, že když na sebe napatlají co nejvíce líčidel, že pak budou vypadat k světu. Je to ale velký omyl. Mužům se naopak líbí to, co vypadá přirozeně a nikdo si nechce domu nastěhovat nějakou barbínu, která vypadá hezky jen, když se namaluje. Co ale už muži netuší, že se dá líčit i takovým způsobem, že to ani nepoznají. Vše spočívá ve správné a kvalitní péči. Dbejte na to, aby byla Vaše plet‘ po celou dobu vždy hydratovaná a nedělaly se Vám tak vysušené oblasti na tváři. Naše pokožka má stejný biorytmus jako my. To znamená, že i ona odpočívá v noci a doplňuje své síly. Na Vás už tedy je jen to, abyste ji dodaly vše, co potřebuje. Vybírejte tedy kvalitní prostředky od, pokud možno značek, které vše dělají stoprocentně přírodně a Vy tak budete šetřit naši přírodu, a ještě k tomu krásně vypadat.
dlouhovlasá zrzka


Co se pak týče toho samotného líčení, tak nejlepší variantou je jen lehký dotek řasenky, který krásně zvýrazní Vaše oči. Když se zeptáte mužů, tak kolikrát ani nepoznají, kdy žena má řasenku a kdy nikoliv. Také si jen lehce zvýrazněte obočí pomocí stínů a můžete použít lehce pigmentovaný balzám na rty. Vaše ústa by nikdy neměla být vysušená a co hůř popraskaná. Dbejte na to, ať máte vždy po ruce záchranný jelení lůj anebo jakýkoliv krém na rty.
blondýna na kožešině

Je to totiž ta hlavní část, které si Vaši partneři všimnou. Co se týká nějakého toho make-upu nebo bb krému, pak je nejlepší variantou pro Vaši plet‘ jen zakrytí výrazných nedokonalostí pomocí korektoru a celý obličej pak přepudrovat transparentním pudrem pro zmatnění. Velmi oblíbenými jsou i tak zvané matující papírky, kterými velmi rychle upravíte svůj „make-up“ po sportovním výkonu nebo jen po zpoceném letním odpoledni.


Pamatujte na to, že čím méně tím více a vždy si vybírejte produkty, které čerpají své zdroje v přírodě.