Za úvěr můžete ručit i družstevním bytem

Patříte k celé dlouhé řadě lidí, které zklamala žádost o bankovní úvěr? Nevěšte hlavu, zdaleka v tom nejste sami, i když je jasné, že taková útěcha nikoho neutěší. Mnohem lepší je, že tím vaše naděje na půjčku ani zdaleka nemizí. Půjčku si můžete sjednat bez omezení v nebankovní společnosti. A jistě brzy zjistíte, že je to mnohem lepší, než jít o úvěr žádat do banky.

dohoda

Především je to mnohem snazší. Proto zapomeňte na všechny možná i nemožná komplikovaná pravidla a na všechno, co musíte doložit. Nebudete muset obíhat všechny instituce ve městě, nebudete muset vyplňovat kilometry papíru a nikdo vás nebude shazovat, což se v mnoha bankách často stává, protože mnozí bankovní úředníci mají pocit, že rozhodují o bytí a nebytí jejich klientů. Takže když na podobné skutečnosti budete moci zapomenout, tak vám to jistě udělá velkou radost. A jde to lehce: vyplňte jeden krátký a stručný online formulář na webových stránkách nebankovní společnosti a obratem vás kontaktuje její zástupce – právě on se bude starat o vše potřebné ve věci vaší půjčky.

úspěch

Co budete potřebovat?

Dvě věci: vhodnou nemovitost jako záruku a dostatečný příjem na splácení splátek i s úroky. Druhá podmínka je vcelku jasná – když bude rozdíl vašich příjmů a výdajů v černých číslech a zbude vám dost peněz na pravidelné měsíční splátky, můžete úvěr získat.

Ovšem mnoho lidí by mohlo zarazit, jakou konkrétní nemovitost musí zvolit jako záruku.
Nemusíte se bát, možností máte opravdu mnoho – je to dáno tím, že nejde o to, jaký typ nemovitosti zvolíte, ale jaká bude hodnota zvolené nemovitosti. Získat totiž můžete půjčku až do výše sedmdesáti procent aktuální odhadní hodnoty vaší nemovitosti. Takže ať už si vyberete ručení pozemkem, zahradní chatkou anebo rodinnou vilou, jde v první řadě o hodnotu takové nemovitosti na současném trhu. I hypotéka na družstevní byt může být skvělou volbou, když sháníte peníze.