Erotické masáže


Existuje celá řada masáží. Klasická masáž, masáž lávovými kamenty, čokoládová nebo medová masáž, lymfatická masáž. Velmi oblíbené jsou různé orientální masáže inspirované Indií a Čínou. Masáže nejsou zrovna nejlevnější, ale přesto za ně lidé rádi platí, protože to dělá velice dobře nejen jejich tělu, ale také jejich duši. Jedná se o způsob, kterým se většina lidí zbaví nepříjemného vnitřního napětí.

bolest v zádech


Můžete se setkat i s tak trochu jinou masáží. Máme na mysli masáž erotickou, díky které prožijete okamžiky naplněné vzrušením.Tyto masáže mají velmi dlouhou tradici, datují se až do dob starověku.

Nabídka je určena pro muže, ženy a dokonce pro páry.

 
Mužům jsou nabízeny tyto druhy masáží:


  • erotická masáž

  • masáž penisu

  • nuru masáž

  • mýdlová masáž

  • tantra masáž

  • masáž prostaty

olejová masáž


 
Ženám jsou nabízeny tyto druhy masáží:


  • erotická masáž

  • tantra masáž


 

A v neposlední řadě je v nabídce také párová masáž, která je určena pro partnerské páry. Mnoho partnerských nebo manželských párů tímto způsobem oživují a zpestřují svůj milostný život.

 

Mnozí lidé se zamýšlejí nad tím, co ještě je a co již není masáž. Jsou ochotni akceptovat skutečnost, že se muž vzruší, ale co když dojde k vyvrcholení. Zde už se nabízí otázka, kde je hranice nevěry? Jsou lidé, kteří si erotickou masáž mylně spojují s prostitucí. Přitom se jedná o klasickou masáž, která je okořeněná erotickými prvky. Tradiční atributy prostituce jako například orální sex, soulož a podobně zde jsou naprosté tabu. Muž může dosáhnout vyvrcholení a také nemusí, orgasmus není cíl.

potěšení z masáže


Cílem je dokonalé uvolnění. Pokud se snad stane, že muž začne masérce dělat erotické návrhy, byl by vykázán a hlavně by ji hluboce urazil.

Pokud chcete vyzkoušet něco neobyčejného, rozhodně jděte do toho. Možná se naskýtá otázka, zda by toto nebyl hezký dárek třeba k narozeninám nebo k Valentýnovi. Taková párová erotická masáž by mohla být tou pravou oslavou lásky nemyslíte?