Postel Provence

Na světě není nic romantičtějšího než Francie. Její kultura, historie, tradice, jídlo a nekonečné záhony osázené levandulí. Víno, které uzrálo na pověstných francouzských vinicích doplněné vyhlášeným degustačním sýrem. Honosné zámky osázené podél řeky s nádhernými zahradami francouzského typu. Náznak a upomínku na tohle všechno můžete mít i u vás doma. Zařiďte svůj interiér tak, abyste se cítili, jako na té nejluxusnější dovolené po francouzském venkově.

francouzská vinice

Francií a jejím vkusem byl inspirován interiérový design zvaný Provence. Tenhle francouzský styl je pověstný svým romantickým nádechem a přírodními prvky. Jelikož je právě ložnice tou místností, v níž by o romantiku neměla být nouze, nabízí vám Svět pokladů postel ve stylu Provence. Postel Provence dodá vaší ložnici romantický francouzský nádech. Postel můžete doplnit o další nábytek v Provence stylu spolu s kyticí čerstvé nebo sušené levandule, díky níž vaše ložnice dozraje k dokonalosti.

levandule Francie

Prodejci Svět pokladů je známo, že kvalitní postel musí být především bytelná a odolná. Na posteli strávíte velkou část svého dne, proto je i tím nejzatěžovanějším kusem nábytku, který v domácnosti naleznete. Díky zpracování z kvalitního masivního dřeva má postel dlouhou životnost, vysokou nosnost a odolnost vůči poničení. Zároveň se jedná o nábytek, u kterého lze snadněji případné poruchy napravit. Díky masivnímu provedení se nemusíte obávat, že by po čase nedokázala unést váhu vašeho těla a vy byste se vzbudili při pádu na podlahu.

Kvalitní postel se pozná podle kvalitního spánku. Právě spánek je pro naše každodenní bezchybné fungování nenahraditelný. S postelí Provence se každou noc vyspíte a odpočinete natolik, abyste byli dokonale připraveni pro každý váš další den. Energie, kterou jste v průběhu spánku na posteli Provence načerpali, se vám desetkrát vrátí.