Postup spolupráce

Nevíte, jak všechno bude probíhat? Kolik článků máte nechat napsat nebo jaká vybrat vhodná klíčová slova? Žádnému z těchto problémů nepřikládejte větší důraz, protože všechny tyto otázky rázem zmizí, jakmile s námi začnete spolupracovat, proto je nejlepší, když rovnou vezmete telefon do ruky, na nic nečekáte, a zavoláte na naše telefonní číslo: 724 761 988, kde vám velice rádi vše předem vysvětlíme. Ozvat se také můžete na naši e-mailovou adresu.
psaní do tabletu

Hned úvodem s vámi vybereme klíčová slova. Pomůžeme vám je navrhnout a najdeme optimální počet požadovaných článků. Přesně dle vašich potřeb a požadavků. Zakládáme si na individuálním přístupu, a proto se každému klientovi naplno věnujeme již od samého začátku.

Jakmile zjistíme klíčová slova, na která se následně budou psát články, a budeme vědět jejich přesný počet, můžeme se zaměřit také na celkovou správu vašeho webu, čili dopodrobna vyřešíme veškeré nastavení vašich internetových stránek, aby bylo všechno v pořádku.
pracovna s počítači

Zaměřeno na články

Od základních PR článků uběhla velká časová prodleva a proto základní verzi 1.0, můžete stále najít v naší nabídce, ovšem my už jsme připraveni na daleko výkonnější a efektivnější články a to formou verze 2.0, které jsou revoluční a přináší daleko více stability na Google. Svět internetu se totiž pořád vyvíjí a je potřeba brát to v úvahu a umět se přizpůsobit. Nároky na zpětné odkazy jsou stále vyšší, a proto s nimi musíme držet krok. Nikdy nezaostáváme pozadu. Cesta k úspěchu je jen jedna.

v Cena článku je 500 Kč.

v Na jeden článek můžete použít jeden odkaz.

v Text má vždy minimálně 1800 znaků.

Texty publikujeme na weby dle tematických specifikací. Jednotlivé weby jsou zabezpečeny SSL zabezpečením. Weby jsou také rozdělovány dle tematických kategorií, a proto máte jistotu, že váš článek se dostane vždy do správné kategorie. Weby jsou obsahově velmi bohaté, a proto mají vyšší návštěvnost. Jsou také vhodné pro mobilní zařízení, takže další výhoda. A v neposlední řadě běží na více jak 50 serverech s odlišnou IP adresou.

Zkušenost se nedá zaplatit, tu musíte zažít.

Právě služby SEO jsou moderní metody, které vedou k úspěchu.